Regimantas Adomaitis
Nijolė Adomonytė
Vincentas Aleknavičius
Nijolė Andrijauskienė
Rita Anskaitienė
Algimantas Apanavičius
Algimantas Apanavičius (jn)
Regina Arbačiauskaitė
Irina Arefjeva
Gražina Arlickaitė
Valentas Aškinis
Gražina Baikštytė
Gražina Balandytė
Raimundas Banionis
Arvidas Andrijus Baronas
Šarūnas Bartas
Giedrė Beinoriūtė
Ilja Bereznickas
Saulius Beržinis
Daiva Bilinskienė
Aušra Biriukovienė
Rūta Birštonaitė
Lukas Brašiškis
Algirdas Bružas
Juozas Budraitis
Ramona Bujutė
Donatas Buklys
Ieva Bunokaitė
Kristina Buožytė
Vanda Butkienė
Lolita Bytautaitė
Juzefa Čeičytė
Danutė Cicėnaitė
Gintautas Dailyda
Vytautas Damaševičius
Romualdas Damulis
Vilija Daugirdaitė
Vasilijus Degteriovas
Aleksandras Digimas
Vaidotas Digimas
Ona Diržytė
Tomas Donela
Eitvydas Doškus
Diana Faraponienė
Zina Fatejevaitė
Vidmantas Gaigalas
Samvelas Gandžumianas
Algirdas Garbačiauskas
Lina Gečienė
Akvilė Gelažiūtė
Jurgita Gerdvilaitė
Gediminas Girdvainis
Ramūnas Graželis
Ramūnas Greičius
Jonas Gricius
Jurij Grigorovič
Rita Grikevičienė
Julija Gruodienė
Rimantas Gruodis
Romualdas Gudas
Kęstutis Gudavičius
Leokadija Inčiūtė
Skirmanta Jakaitė
Valdas Jakniūnas
Šarūnas Jakštas
Aloyzas Jančoras
Gediminas Jankauskas
Ernestas Jankauskas
Jadvyga Janulevičiūtė
Gabija Jaraminaitė
Darius Jaruševičius
Vaidas Jauniškis
Juozas Javaitis
Arturas Jevdokimovas
Ignas Jonynas
Natalija Ju
Milda Juknevičiūtė
Milda Jurkutė
Audrius Juzėnas
Viktoras Juzonis
Laimantas Kairys
Lina Kaminskaitė–Jančorienė
Auksė Kancerevičiūtė
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Katkus
Andrius Kaušinis
Marius Kavaliauskas
Vidmantas Kazlauskas
Neringa Kažukauskaitė
Izolda Keidošiūtė
Augis Kepežinskas
Lilija Kopač
Stanislovas Kopajevas
Eleonora Koriznaitė
Ruslan Korostenskij
Vladimiras Kostiugovas
Janina Krasauskienė
Linas Kriščiūnas
Algimantas Kriščiūnas
Dalia Irena Kriščiūnienė
Ramunė Kudzmanaitė
Edvardas Kundavičius
Algimantas Kupčinskas
Inesa Kurklietytė
Vytautas V. Landsbergis
Janina Lapinskaitė
Gediminas Lasinskas
Elžbieta Latėnaitė
Liubomiras Laucevičius
Jūratė Leikaitė
Romas Lileikis
Santa Lingevičiūtė
Justinas Lingys
Arvydas Liorančas
Algis Liutkevičius
Gytis Lukšas
Lina Lužytė
Algimantas Maceina
Antanas Maciulevičius
Eugenijus Macius
Vaiva Mainelytė
Jonas Maksvytis
Agnė Marcinkevičiūtė
Adakris Marcinkus
Kipras Mašanauskas
Ignas Mateika
Arūnas Matelis
Juozas Matonis
Audra Matukienė
Jurgis Matulevičius
Diana Matuzevičienė
Kornelijus Matuzevičius
Dainius Mažulis
Danielius Mekinkovas
Dalia Michelevičiūtė
Henrikas Mikalauskas
Linas Mikuta
Algimantas Mikutėnas
Daiva Minkevičiūtė
Ignas Miškinis
Algimantas Mockus
Rimas Morkūnas
Pranas Morkus
Mingailė Murmulaitienė
Danutė Narušytė
Vladas Naudžius
Algirdas Ničius
Rūta Noreikaitė-Oginskienė
Jonas Nosalis
Rimas Olšauskas
Eugenijus Ostašenkovas
Apolonija Paludnevičiūtė
Vytautas Paukštė
Rasa Paukštytė
Andrius Paulavičius
Roma Pauraitė
Donatas Pečiūra
Vidas Petkevičius
Algirdas Petraitis
Kęstutis Petrulis
Daiva Petrulytė
Živilė Pilipavičienė
Izabelė Pinaitytė
Ksavera Pinelienė
Živilė Pipinytė
Violeta Podolskaitė
Arnoldas Pričinas
Arūras Pugačiauskas
Algimantas Puipa
Vidmantas Puplauskis
Kazys Pūras
Viktoras Radajevas
Viktoras Radzevičius
Ramunė Rakauskaitė
Romualdas Ramanauskas
Gražina Remeikaitė
Agnė Rimkutė
Justas Rožėnas
Tomas Rugevičius Rugys
Dali (Dalia) Rust (Cibauskaitė)
Linas Ryškus
Remigijus Sabulis
Arūnas Sakalauskas
Jūratė Samulionytė
Marat Sargsyan
Algirdas Šatkauskas
Nadiežda Ščiukina
Aurika Selenienė
Algirdas Selenis
Algirdas Šemeškevičius
Kristina Sereikaitė
Žydrė Sičiūnaitė
Ina Šilina
Juozas Širvinskas
Andrius Šiuša
Gediminas Skvarnavičius
Albinas Slavinskas
Algimantas Sliaužys
Virginija Smelevičienė
Kostas Smoriginas
Birutė Sodeikaitė
Audrius Stonys
Arūnas Stoškus
Henrikas Štutas
Vitalijus Suchockis
Raminta Šumskytė
Vytautas Survila
Dalia Survilaitė
Vanda Survilienė
Olga Survillo
Gražina Svilienė
Zenonas Tarakevičius
Algirdas Tarvydas
Algimantas Taujanskas
Rasa Taujanskienė
Jonas Tomaševičius
Vytautas Tomkus
Alfonsas Triškus
Andrius Trukanas
Juozas Tuita
Saulė Tuitienė
Jokūbas Vilius Tūras
Gražina Urbonaitė
Irena Vabalienė
Jurgita Vaidilaitė
Henrikas Vaigauskas
Ramūnas Vaitkus
Nijolė Valadkevičiūtė
Mantas Verbiejus
Algirdas Vėsulas
Kristijonas Vildžiūnas
Linas Vildžiūnas
Stanislovas Vilkevičius
Jūratė Visockaitė
Juras Visockis
Dalia Vizgirdaitė
Eligija Volodkevičiūtė
Sandra Vydmontė
Sonata Žalneravičiūtė
Aistė Žegulytė
Vytautas Žekonis
Giedrė Žickytė
Edmundas Zubavičius
Alicija Žukauskaitė

Ieva Bunokaitė (Animatorių guild)

IEVA BUNOKAITĖ, režisierė, dailininkė, animacininkė

 

 

Gimimo data              1959 m. birželio 15 d.

   Gyvenamoji vieta       Nemenčinės pl. 19 A, Vilnius

Telefono numeris       8 611 78 957

 

Išsilavinimas:   

1966–1977                   Šaukėnų vidurinė mokykla, Kelmės raj.

1979                             Stiuardesių kursai, Kijevas

1981–1986                   Maskvos liaudies universitetas, neakivaizdinės studijos

1982–1993                   Dailės studija „Paletė“

1987–1991                   Vilniaus vakarinė dailės mokykla

1991–1996                   Vilniaus dailės akademija         

 2006–2009                  Vilniaus universitetas, Filosofijos fak., laisva klausytoja

 

Darbo patirtis:

 

1977                              Valstybinis statybos komitetas, kopijuotoja

1979–1989                    Vilniaus oro uostas, stiuardesė

1989–1992                    Vilniaus oro uostas, dailininkė atlikėja

1992–2002                    Lietuvos kino studija, animacinių filmų dailininkė,              

                                      režisierė

2003                              Teatras „Raganiukė“, dailininkė

 

Animaciniai filmai:

 

1995                                      „Gudri duktė“

1996                                      „Lapė ir vynuogės“

1996                                      „Labanakt, vaikučiai“

1997                                      „Mataušo nutikimai“

1998                                      „Liucija“

1998                                      „Kelionė į dailės pasaulį“

1999                                      „Bičių piemuo“

2001                                      „Ciao bambino“

2002                                      „Aš einu pas tave“

2006                                      „Kas tu esi“

2008                                      „Iš kur ateina pasakos“

2009                                      „Grožio paslaptis“

2016                                      ,,Buvo mandri pelėda“

2018                                     ,,Jis ir Sofija“

 

Visi animaciniai filmai rodyti animacinių filmų festivaliuose: Osle (1997, 1999), Rygoje (1998), Alma Atoje (1998), Maskvoje (2000 ), Ukrainoje (2001), Lietuvos ,,Kino pavasaryje“,  „Tindi Rindi“ ir kt., Venecijos bienalėje (2001), ,,Tindi Rindi“ (2016).

 

Kūrybinės veiklos įvertinimas:

 

2001                             Animacinių filmų festivalis ,,Auksinė žuvelė“ Maskvoje,                    

                                     žiuri narė

2001                             Diplomas už animacinį filmą ,,Ciao bambino“                    

2005                             Garbės raštas už animacinių personažų parodą Minske

2008                             Padėka už animacinių personažų parodą Vilniaus

                                     kūdikių namuose.

2010                             Klaipėdoje (rezidentūroje) su vaikais sukurtas animacinis

                                     filmas „Kaip pasisveikina laivai“

2010                             Nekomercinio kino festivalio Diplomas

2010                             Padėka už dalyvavimą festivalyje ,,Nebylaus kino džiazas“

                                     Žiuri narė vaikiškų animacinių filmų festivalyje „Tindi

                                     Rindi“

2014                             Padėka už dalyvavimą plenere Rokiškyje

2015                             Su vaikas sukurtas animacinis filmas ,,Egipto katės gelbsti        

                                     Vilnių“

2016                             Nekomercinio kino festivalio Diplomas

2016                             Nekomercinio kino festivalio Padėkos

2015                             Lietuvos dailininkų sąjungos Padėka

2016                             Vaikų filmas ,,Mano miestas“

2016                             Festivalis ZEBRA

 

Narystė sąjungose

 

1985–1991                  Tautodailininkų sąjungos narė

1997                            Kinematografininkų sąjungos narė

2001                            Dailininkų sąjungos narė