Regimantas Adomaitis
Nijolė Adomonytė
Nijolė Andrijauskienė
Rita Anskaitienė
Algimantas Apanavičius
Algimantas Apanavičius (jn)
Regina Arbačiauskaitė
Irina Arefjeva
Gražina Arlickaitė
Valentas Aškinis
Gražina Baikštytė
Raimundas Banionis
Arvidas Andrijus Baronas
Šarūnas Bartas
Giedrė Beinoriūtė
Ilja Bereznickas
Saulius Beržinis
Daiva Bilinskienė
Aušra Biriukovienė
Rūta Birštonaitė
Lukas Brašiškis
Algirdas Bružas
Juozas Budraitis
Ramona Bujutė
Donatas Buklys
Ieva Bunokaitė
Kristina Buožytė
Vanda Butkienė
Lolita Bytautaitė
Juzefa Čeičytė
Danutė Cicėnaitė
Gintautas Dailyda
Vytautas Damaševičius
Romualdas Damulis
Vilija Daugirdaitė
Vasilijus Degteriovas
Aleksandras Digimas
Vaidotas Digimas
Ona Diržytė
Tomas Donela
Eitvydas Doškus
Diana Faraponienė
Zina Fatejevaitė
Vidmantas Gaigalas
Samvelas Gandžumianas
Algirdas Garbačiauskas
Lina Gečienė
Akvilė Gelažiūtė
Jurgita Gerdvilaitė
Gediminas Girdvainis
Ramūnas Graželis
Ramūnas Greičius
Jonas Gricius
Jurij Grigorovič
Rita Grikevičienė
Julija Gruodienė
Rimantas Gruodis
Romualdas Gudas
Kęstutis Gudavičius
Leokadija Inčiūtė
Skirmanta Jakaitė
Valdas Jakniūnas
Šarūnas Jakštas
Aloyzas Jančoras
Gediminas Jankauskas
Ernestas Jankauskas
Jadvyga Janulevičiūtė
Gabija Jaraminaitė
Darius Jaruševičius
Vaidas Jauniškis
Juozas Javaitis
Arturas Jevdokimovas
Ignas Jonynas
Natalija Ju
Milda Juknevičiūtė
Milda Jurkutė
Audrius Juzėnas
Viktoras Juzonis
Laimantas Kairys
Lina Kaminskaitė–Jančorienė
Auksė Kancerevičiūtė
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Katkus
Andrius Kaušinis
Marius Kavaliauskas
Vidmantas Kazlauskas
Neringa Kažukauskaitė
Izolda Keidošiūtė
Augis Kepežinskas
Lilija Kopač
Stanislovas Kopajevas
Eleonora Koriznaitė
Ruslan Korostenskij
Vladimiras Kostiugovas
Janina Krasauskienė
Linas Kriščiūnas
Algimantas Kriščiūnas
Dalia Irena Kriščiūnienė
Ramunė Kudzmanaitė
Edvardas Kundavičius
Algimantas Kupčinskas
Inesa Kurklietytė
Vytautas V. Landsbergis
Janina Lapinskaitė
Gediminas Lasinskas
Elžbieta Latėnaitė
Liubomiras Laucevičius
Jūratė Leikaitė
Romas Lileikis
Santa Lingevičiūtė
Justinas Lingys
Arvydas Liorančas
Algis Liutkevičius
Gytis Lukšas
Lina Lužytė
Algimantas Maceina
Antanas Maciulevičius
Eugenijus Macius
Vaiva Mainelytė
Jonas Maksvytis
Agnė Marcinkevičiūtė
Adakris Marcinkus
Kipras Mašanauskas
Ignas Mateika
Arūnas Matelis
Juozas Matonis
Audra Matukienė
Jurgis Matulevičius
Diana Matuzevičienė
Kornelijus Matuzevičius
Dainius Mažulis
Danielius Mekinkovas
Dalia Michelevičiūtė
Henrikas Mikalauskas
Linas Mikuta
Algimantas Mikutėnas
Daiva Minkevičiūtė
Ignas Miškinis
Algimantas Mockus
Rimas Morkūnas
Pranas Morkus
Mingailė Murmulaitienė
Danutė Narušytė
Vladas Naudžius
Algirdas Ničius
Rūta Noreikaitė-Oginskienė
Jonas Nosalis
Rimas Olšauskas
Eugenijus Ostašenkovas
Apolonija Paludnevičiūtė
Vytautas Paukštė
Rasa Paukštytė
Andrius Paulavičius
Roma Pauraitė
Donatas Pečiūra
Vidas Petkevičius
Algirdas Petraitis
Daiva Petrulytė
Živilė Pilipavičienė
Izabelė Pinaitytė
Ksavera Pinelienė
Živilė Pipinytė
Violeta Podolskaitė
Arnoldas Pričinas
Arūras Pugačiauskas
Algimantas Puipa
Vidmantas Puplauskis
Kazys Pūras
Viktoras Radajevas
Viktoras Radzevičius
Ramunė Rakauskaitė
Romualdas Ramanauskas
Gražina Remeikaitė
Agnė Rimkutė
Justas Rožėnas
Tomas Rugevičius Rugys
Dali (Dalia) Rust (Cibauskaitė)
Linas Ryškus
Remigijus Sabulis
Arūnas Sakalauskas
Jūratė Samulionytė
Marat Sargsyan
Algirdas Šatkauskas
Nadiežda Ščiukina
Aurika Selenienė
Algirdas Selenis
Algirdas Šemeškevičius
Kristina Sereikaitė
Žydrė Sičiūnaitė
Ina Šilina
Juozas Širvinskas
Andrius Šiuša
Gediminas Skvarnavičius
Albinas Slavinskas
Algimantas Sliaužys
Virginija Smelevičienė
Kostas Smoriginas
Birutė Sodeikaitė
Audrius Stonys
Arūnas Stoškus
Henrikas Štutas
Vitalijus Suchockis
Raminta Šumskytė
Vytautas Survila
Dalia Survilaitė
Vanda Survilienė
Olga Survillo
Gražina Svilienė
Zenonas Tarakevičius
Algirdas Tarvydas
Algimantas Taujanskas
Rasa Taujanskienė
Jonas Tomaševičius
Vytautas Tomkus
Alfonsas Triškus
Andrius Trukanas
Juozas Tuita
Saulė Tuitienė
Jokūbas Vilius Tūras
Gražina Urbonaitė
Irena Vabalienė
Jurgita Vaidilaitė
Henrikas Vaigauskas
Ramūnas Vaitkus
Nijolė Valadkevičiūtė
Mantas Verbiejus
Algirdas Vėsulas
Kristijonas Vildžiūnas
Linas Vildžiūnas
Stanislovas Vilkevičius
Jūratė Visockaitė
Juras Visockis
Dalia Vizgirdaitė
Eligija Volodkevičiūtė
Sandra Vydmontė
Sonata Žalneravičiūtė
Aistė Žegulytė
Vytautas Žekonis
Giedrė Žickytė
Edmundas Zubavičius
Alicija Žukauskaitė

Akvilė Gelažiūtė (Dokumentininkų gildija)

Išsilavinimas:

 

2013 – 2015  Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, Vaizdo režisūros magistro studijos

2011 – 2012 Escola Superior Artística do Porto, semestro studijos su ERASMUS programa Portugalijoje

2009 – 2013  Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija, TV režisūros bakalauro studijos

2005 – 2009 Šakių „Žiburio“ gimnazija

 

 

Darbinė veikla (kine, televizijoje, teatre ar kt.):

 

2019 – dabar. Britų tarybos ir VšĮ „Meno avilio“ vykdomame tęstiniame projekte „Dideli maži ekranai. Medijų raštingumas Lietuvos mokyklose“ dirbtuvių vedėja vyresnių klasių mokiniams kino, reklamos bei televizijos temomis.

2016 – dabar. Dokumentikos ir vaidybinio kino programos kurso vadovė Skalvijos kino akademijoje.

2015 – dabar. Lektorė Vilniaus Gedimino technikos universitete, Multimedijos ir kompiuterinio dizaino kryptis. Dėstomi dalykai: Medijų gamyba, Scenarijaus rašymo pagrindai.

2015 – 2019. Europos šalių kino forumo SCANORAMOS „Naujojo Baltijos Kino“ bei Lietuviškų premjerų programų koordinatorė.

2014 – 2018. VšĮ „Skalvijos“ kino centro edukacinių projektų koordinatorė, Skalvijos kino akademijos dokumentinio kurso vadovė, montažo dėstytoja.

2014 – 2015. Europos šalių kino forumo SCANORAMOS „Naujojo Baltijos Kino“ programos koordinatorė, SCAkryptys koordinatorės asistentė.

 

 

Svarbiausi darbai kine:

2019            Dokumentinis ilgametražis filmas „Neregėta Europa“ (rež. ir scen. autorė)

2015           Dokumentinis ilgametražis filmas „Deminas: dvi tvirtovės“ (rež. ir scen. autorė)

2014           Trumpametražis vaidybinis filmas „Marijos nebuvo“ (režisierė)

2012           Trumpametražis vaidybinis filmas „Geriausias skyriuj" (režisierė).

 

 

Apdovanojimai:

2019              Ilgametražis dokumentinis filmas „Neregėta Europa“. Filmo premjera įvyko Europos šalių kino forume SCANORAMA.

2018              Trumpametražio vaidybinio filmo “Bufetas” (antroji režisierė, scenarijaus autorė). Filmas pristatytas: 33-ajame Braunšveigo tarptautiniame kino festivalyje, Vokietijoje, kartu su trumpametražių filmų programa „Trumpos istorijos iš Lietuvos“ (2019 lapkrčio 21 – 23 d.). Under The Stars tarptautiniame kino festivalyje, Italijoje (2019 gegužės 18 d.)

2015              Dokumentinis ilgametražis filmas „Deminas: dvi tvirtovės“. Pristatytas Europos šalių kino forume SCANORAMA. „Sidabrinės gervės kiaušinis“ už geriausią studentišką darbą. KINFO apdovanojimuose metų geriausias dokumentinis filmas (2016).

2014              Trumpametražis vaidybinis filmas „Marijos nebuvo“. Filmas pristatytas Litauisches Kino goes Berlin, Vokietijoje.

2012              Trumpametražis vaidybinis filmas „Geriausias skyriuj". „Kino pavasario“ konkursinė trumpo metro programa;

 

Dirbtuvės:

2019              „Ilganosės užrašai“ buvo atrinktas į Europos scenarijų ir projektų vystymo dirbtuves „MFI Script to Film“.

2018              Ilgametražis dokumentinis filmas „Neregėta Europa“ pristatytas kino festivalio „Kino pavasaris“  tarptautiniame industrijos renginyje „Meeting Point“.

2017              Pranešėja IV-ojoje tarptautinėje konferencijoje „Vizualumas 2017: Turizmas vs miesto paveldas kūrybiniame mieste“ (pranešimo tema – „Mokomieji filmai: išmanusis miestas“).

2017              Akvilė Gelažiūtė Amerikos ambasados Lietuvoje nominuota dalyvavimui dokumentikos dirbtuvių Los Andžele, USC universitete “American Film Showcase“ programoje su ilgametražiu dokumentiniu filmu „Neregėta Europa“.

2016              Tarptautinių jaunimo mainų projekto „Action 2“ dirbtuvių lektorė.

2014              Projekto „Žinių ir inovacijų perdavimo plėtra bei tyrėjų kompetencijų didinimas kūrybinių industrijų ir dizaino srityje“ 40 val. meistriškumo seminarai „Šiuolaikiniai montažo ypatumai“ (lekt. Kollányi Tamás).

2011              Tarptautinėse kino dirbtuvėse "Summer Media Studio" (Lietuva) pirmoji vieta už geriausią trumpametražį dokumentinį filmą "Jump" (režisierė).

2011              Tarptautinėje kino stovykloje "Riga Summer School" (Latvija) antroji vieta už trumpametražį dokumentinį fimą „Cycle Riga“ (režisierė).