Regimantas Adomaitis
Nijolė Adomonytė
Nijolė Andrijauskienė
Rita Anskaitienė
Algimantas Apanavičius
Algimantas Apanavičius (jn)
Regina Arbačiauskaitė
Irina Arefjeva
Gražina Arlickaitė
Valentas Aškinis
Gražina Baikštytė
Raimundas Banionis
Arvidas Andrijus Baronas
Šarūnas Bartas
Giedrė Beinoriūtė
Ilja Bereznickas
Saulius Beržinis
Daiva Bilinskienė
Aušra Biriukovienė
Rūta Birštonaitė
Lukas Brašiškis
Algirdas Bružas
Juozas Budraitis
Ramona Bujutė
Donatas Buklys
Ieva Bunokaitė
Kristina Buožytė
Vanda Butkienė
Lolita Bytautaitė
Juzefa Čeičytė
Danutė Cicėnaitė
Gintautas Dailyda
Vytautas Damaševičius
Romualdas Damulis
Vilija Daugirdaitė
Vasilijus Degteriovas
Aleksandras Digimas
Vaidotas Digimas
Ona Diržytė
Tomas Donela
Eitvydas Doškus
Diana Faraponienė
Zina Fatejevaitė
Vidmantas Gaigalas
Samvelas Gandžumianas
Algirdas Garbačiauskas
Lina Gečienė
Akvilė Gelažiūtė
Jurgita Gerdvilaitė
Gediminas Girdvainis
Ramūnas Graželis
Ramūnas Greičius
Jonas Gricius
Jurij Grigorovič
Rita Grikevičienė
Julija Gruodienė
Rimantas Gruodis
Romualdas Gudas
Kęstutis Gudavičius
Leokadija Inčiūtė
Skirmanta Jakaitė
Valdas Jakniūnas
Šarūnas Jakštas
Aloyzas Jančoras
Gediminas Jankauskas
Ernestas Jankauskas
Jadvyga Janulevičiūtė
Gabija Jaraminaitė
Darius Jaruševičius
Vaidas Jauniškis
Juozas Javaitis
Arturas Jevdokimovas
Ignas Jonynas
Natalija Ju
Milda Juknevičiūtė
Milda Jurkutė
Audrius Juzėnas
Viktoras Juzonis
Laimantas Kairys
Lina Kaminskaitė–Jančorienė
Auksė Kancerevičiūtė
Grigorijus Kanovičius
Vytautas Katkus
Andrius Kaušinis
Marius Kavaliauskas
Vidmantas Kazlauskas
Neringa Kažukauskaitė
Izolda Keidošiūtė
Augis Kepežinskas
Lilija Kopač
Stanislovas Kopajevas
Eleonora Koriznaitė
Ruslan Korostenskij
Vladimiras Kostiugovas
Janina Krasauskienė
Linas Kriščiūnas
Algimantas Kriščiūnas
Dalia Irena Kriščiūnienė
Ramunė Kudzmanaitė
Edvardas Kundavičius
Algimantas Kupčinskas
Inesa Kurklietytė
Vytautas V. Landsbergis
Janina Lapinskaitė
Gediminas Lasinskas
Elžbieta Latėnaitė
Liubomiras Laucevičius
Jūratė Leikaitė
Romas Lileikis
Santa Lingevičiūtė
Justinas Lingys
Arvydas Liorančas
Algis Liutkevičius
Gytis Lukšas
Lina Lužytė
Algimantas Maceina
Antanas Maciulevičius
Eugenijus Macius
Vaiva Mainelytė
Jonas Maksvytis
Agnė Marcinkevičiūtė
Adakris Marcinkus
Kipras Mašanauskas
Ignas Mateika
Arūnas Matelis
Juozas Matonis
Audra Matukienė
Jurgis Matulevičius
Diana Matuzevičienė
Kornelijus Matuzevičius
Dainius Mažulis
Danielius Mekinkovas
Dalia Michelevičiūtė
Henrikas Mikalauskas
Linas Mikuta
Algimantas Mikutėnas
Daiva Minkevičiūtė
Ignas Miškinis
Algimantas Mockus
Rimas Morkūnas
Pranas Morkus
Mingailė Murmulaitienė
Danutė Narušytė
Vladas Naudžius
Algirdas Ničius
Rūta Noreikaitė-Oginskienė
Jonas Nosalis
Rimas Olšauskas
Eugenijus Ostašenkovas
Apolonija Paludnevičiūtė
Vytautas Paukštė
Rasa Paukštytė
Andrius Paulavičius
Roma Pauraitė
Donatas Pečiūra
Vidas Petkevičius
Algirdas Petraitis
Daiva Petrulytė
Živilė Pilipavičienė
Izabelė Pinaitytė
Ksavera Pinelienė
Živilė Pipinytė
Violeta Podolskaitė
Arnoldas Pričinas
Arūras Pugačiauskas
Algimantas Puipa
Vidmantas Puplauskis
Kazys Pūras
Viktoras Radajevas
Viktoras Radzevičius
Ramunė Rakauskaitė
Romualdas Ramanauskas
Gražina Remeikaitė
Agnė Rimkutė
Justas Rožėnas
Tomas Rugevičius Rugys
Dali (Dalia) Rust (Cibauskaitė)
Linas Ryškus
Remigijus Sabulis
Arūnas Sakalauskas
Jūratė Samulionytė
Marat Sargsyan
Algirdas Šatkauskas
Nadiežda Ščiukina
Aurika Selenienė
Algirdas Selenis
Algirdas Šemeškevičius
Kristina Sereikaitė
Žydrė Sičiūnaitė
Ina Šilina
Juozas Širvinskas
Andrius Šiuša
Gediminas Skvarnavičius
Albinas Slavinskas
Algimantas Sliaužys
Virginija Smelevičienė
Kostas Smoriginas
Birutė Sodeikaitė
Audrius Stonys
Arūnas Stoškus
Henrikas Štutas
Vitalijus Suchockis
Raminta Šumskytė
Vytautas Survila
Dalia Survilaitė
Vanda Survilienė
Olga Survillo
Gražina Svilienė
Zenonas Tarakevičius
Algirdas Tarvydas
Algimantas Taujanskas
Rasa Taujanskienė
Jonas Tomaševičius
Vytautas Tomkus
Alfonsas Triškus
Andrius Trukanas
Juozas Tuita
Saulė Tuitienė
Jokūbas Vilius Tūras
Gražina Urbonaitė
Irena Vabalienė
Jurgita Vaidilaitė
Henrikas Vaigauskas
Ramūnas Vaitkus
Nijolė Valadkevičiūtė
Mantas Verbiejus
Algirdas Vėsulas
Kristijonas Vildžiūnas
Linas Vildžiūnas
Stanislovas Vilkevičius
Jūratė Visockaitė
Juras Visockis
Dalia Vizgirdaitė
Eligija Volodkevičiūtė
Sandra Vydmontė
Sonata Žalneravičiūtė
Aistė Žegulytė
Vytautas Žekonis
Giedrė Žickytė
Edmundas Zubavičius
Alicija Žukauskaitė

Arūnas Stoškus (Kino darbuotojų gildija)

Arūnas Stoškus gimė 1960 m. Baigė Vilniaus valstybinio universiteto Pramonės ekonomikos fakultetą. 1983 –1992 m dirbo Lietuvos kino studijoje vaidybinių filmų direktoriumi.

1992m. – 2007m. dirbo kino kompanijos “LITNEK” direktoriumi, prodiuseriu.

Nuo 2004 dirba VšĮ "“Studija 2”" prodiuseriu.

Nuo 2007m. dirba VšĮ „“Studija 2”“ direktoriumi .

Darbas pagal sutartis:1996m. - Lietuvos kino studijos filmų gamybos prodiuseris.

1997m. – 2001m. UAB “Daumanto studija” filmų direktorius.

1999m. - UAB “Cinemark” filmo direktorius.

1999m. – 2000m. VŠĮ “Ultra Nominum” filmų gamybos prodiuseris.

Kvalifikacijos kėlimo kursai:

1985m. - kinematografijos kūrybinių ir vadovaujančių darbuotojų kvalifikacijos kėlimo kursai, VGIK

1995m. – TV menedžmento-prodiuserių kursai, Danija, Bornholmas, BMC.

1998 – koprodukcijos kursai, Danija, Bornholmas, BMC.

Kinematografinė veikla:

Nuo 1992m. Nepriklausomų prodiuserių asociacijos valdybos narys. 

Nuo 2000m. – Kinematografininkų sąjungos narys.

2003m. - 2005m. Kino tarybos pirmininkas.

2005m. – 2007m. Nepriklausomų prodiuserių asociacijos pirmininkas.

ARŪNO STOŠKAUS VEIKLOS APRAŠYMAS:

1.        „Mano mažytė žmona“ – vaidybinis filmas, 90min. 1984m. Lietuvos kino studija, filmo direktoriaus pavaduotojas;

2.        „Šešiolikmečiai - 3 serijos, vaidybinis televizijos filmas, 180min. 1985-86m. Lietuvos kino studija, filmo direktorius pavaduotojas;

3.        „Savaitgalis pragare“– vaidybinis filmas, 90min. 1987m. Lietuvos kino studija, filmo direktoriaus pavaduotojas;

4.        „Neatmenu tavo veido“ – vaidybinis filmas, 90min. 1988m. Lietuvos kino studija, filmo direktorius;

5.        „Aš esu“ – vaidybinis filmas- 90min. 1989m. Lietuvos kino studija, filmo direktorius;

6.        „Vaikai iš “Amerikos” viešbučio“ – vaidybinis filmas, 90min. 1990m. Lietuvos kino studija, filmo direktorius;

7.        „Vasaros albumas“ – vaidybinis filmas, 90min. 1991m. VFR, DOM, filmo direktorius;

8.        „Vilnius“ – dokumentinis filmas, 55min. 1991m. VFR, TANGRAM, filmo direktorius;

9.        „Gintarinės Baltijos krantais“ - dokumentinis filmas, 110 min. 1992m. VFR, TANGRAM, filmo direktorius;

10.     „Džiazas“ – vaidybinis filmas- 90min. 1992m. UAB „Litnek“, prodiuseris;

11.     „Mediniai laiptai“ – vaidybinis filmas- 90min. 1993m. UAB „Litnek“, prodiuseris;

12.     „Likit sveiki“ – vaidybinis filmas- 30min. 1996m. Lietuvos kino studija, gamybos vadovas;

13.     „No parking“ – vaidybinis filmas- 30min. 1997m. Lietuvos kino studija, gamybos vadovas;

14.     „Adomas Mickevičius. Realybės versijos“ – dokumentinis filmas, 40min. 1998m. UAB „Litnek“, prodiuseris;

15.     “Vieni” – dokumentinis filmas 30min. 1999m. UAB “Daumanto studija”, filmo gamybos direktorius;

16.     “Vienui vieni” – vaidybinis filmas, 120min. 2003m., UAB “Daumanto studija”, filmo gamybos direktorius;

 

 

17.     „Iš neskelbtų mano miesto istorijų“- dokumentinis filmas, 30min. 2000m. VŠĮ “Ultra Nominum”, filmo gamybos prodiuseris;

18.     „Skrydis per Lietuvą“ – dokumentinis kino filmas, 15min. 2000m VŠĮ “Ultra Nominum”, filmo gamybos prodiuseris;

19.     „J.Miltinis, Nežinomas interviu“ – dokumentinis filmas, 40min. 2000m. UAB „Litnek“, prodiuseris;

20.     „Viena“ – dokumentinis filmas, 20min. 2000m. VŠĮ “Ultra Nominum”, vykdantysis prodiuseris;

21.     „Sekmadienis. Evangelija pagal liftininką Albertą“, dokumentinis filmas, 20min. 2003m. UAB “Eksperimentinis kino centras Nominum”, vykdantysis prodiuseris;

22.     “Paskutinis vagonas” – vaidybinis filmas, 28min. 2002m. UAB “Litnek”, prodiuseris;

23.     “Getas” – vaidybinis filmas, 90min. 2003m. PĮ Seansas, gamybos vadovas;

24.     “Countdown arba Tas, kurio nėra” – dokumentinis filmas, 50min. 2004m. UAB “Litnek”, prodiuseris;

25.     “Buduaras” – vaidybinis video filmas, 30min.2004m. UAB “Litnek”, prodiuseris;

26.     “Susitikimas” - vaidybinis, 109min. 2005m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

27.     „Ūkų ūkai“ – dokumentinis, 30min. 2006m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

28.     „Varpas“ – dokumentinis, 56min. 2007m., VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

29.     „Kretos sala“ – dokumentinis filmas, 24min. 2007m., VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

30.     „Kad mano namai būtų pilni“ – dokumentinis filmas, 56min. 2007m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

31.     „Perlas“ – vaidybinis, 25min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

32.     „Tikrovės pinklėse“ – vaidybinis, 30min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

33.     „Rigoletas“ – filmas opera, 110min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

34.     „Šokanti ant stogų“ – dokumentinis, 25min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

35.     „Pensijų diena“ - dokumentinis, 25min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

36.     „Dangaus šešėlis“ – dokumentinis, 120min. 2008m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

37.      „Keturi žingsniai“ -dokumentinis, 42min., 2008m., VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

38.     „Duburys“ – vaidybinis 140 min. 2009m. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

39.     Gaisras“ – dokumentinis (postprodukcijos laikotarpis), 50min. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

40.      „Kaukės“ – dokumentinis (gamybos laikotarpis), 30 min. VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

41.     „Sibiro Madona“ – vaidybinis, (gamybos ir parengiamųjų darbų laikotarpis), VšĮ “Studija 2”, prodiuseris;

42.     "Žalgiris -Geležies diena" – vaidybinis, (parengiamieji darbai), VšĮ “Studija 2”, prodiuseris.