Naujiena

AVAKA kviečia į seminarą „Autoriaus ir prodiuserio veiklos aspektai“

  • AVAKA
  • 2016 02 17

2016 m. vasario 25 d. visus kūrėjus AVAKA kviečia į seminarą tema „Autoriaus ir prodiuserio veiklos aspektai“. Seminarą ves didelę patirtį intelektinės nuosavybės teisės srityje turtintis advokatas Andrius Iškauskas.

„Šia tema diskusijų jau buvo nemažai, tačiau kiekvieną kartą tai yra aktualu, kadangi kasdieniniame darbe tiek autoriai, tiek prodiuseriai susiduria su tomis pačiomis problemomis. Džiaugiuosi, jog Andrius Iškauskas sutiko pasidalinti patirtimi ir kviečiu visus kūrėjus pasinaudoti puikia galimybe nemokamai gauti naudingų teorinių ir praktinių žinių, kurias vėliau sėkmingai galėsite taikyti veikloje.“ – sakė AVAKA direktorius Darius Vaitiekūnas.

Advokatas Andrius Iškauskas, paprašytas trumpai apibūdinti būsimo seminaro temą, sakė:

„Audiovizualinis kūrinys – tarsi teisių sumuštinis. Jame ir režisieriaus, ir scenarijaus autoriaus, ir aktorių, ir atlikėjų, ir prodiuserio, ir kitų teisių turėtojų teisės „lipa“ vienos ant kitų. O paskui dar ateina transliuotojas ir pageidauja visas tas teises įsigyti. Seminaro metu pasistengsime išsiaiškinti, kam kokios teisės priklauso, kaip jas tinkamai apsaugoti ir kaip suteikti už orų atlygį.“

Seminaras vyks Vilniaus mokytojų namų salėje „Svetainė“, Vilniaus g. 39, Vilniuje, vasario 28 d. 14:00 val., o užsiregistruoti į seminarą kviečiame www.avaka.lt/seminarai.

Išankstinius klausimus galite užduoti: projektai@avaka.lt.

 

Fotografija: Advokatas Andrius Iškauskas