Knygos „Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu“ pristatymas

  • 2020 08 20

Kviečiame į kino aktorės, žurnalistės, rašytojos Gražinos Baikštytės knygos „Šarūnas Bartas: kai gyvenimas tampa kinu“ pristatymą.

Gražina Baikštytė kartu su kino režisieriumi Šarūnu Bartu, prodiusere Jurga Dikčiuviene, režisieriaus asistente Alina Lu susitiks Vilniuje, Lukiškių aikštėje įsikūrusioje vasaros skaitykloje #VilniusSkaito. Bus mėginama išsklaidyti rūkus nuo paslaptingos Šarūno Barto asmenybės, pasikalbėti apie jo aplinką, kas jį formavo kaip žmogų, kūrėją, padiskutuoti apie kiną.

„Apie Šarūną Bartą prancūzai kuria filmus, rašo knygas, o Lietuvoje apie šį savitą kino menininką nėra nė vieno leidinio, interviu taip pat ne tiek jau daug. O juk režisierius – pats tikriausias Lietuvos kino ambasadorius, nuolat pristatantis savo filmus prestižiniuose kino festivaliuose ir taip garsinantis Lietuvos vardą pasaulyje. Tai ir buvo svarbiausia priežastis, paakinusi rašyti knygą apie Šarūną Bartą. Čia nerasite išsamios filmų analizės ar jų vertinimo – palieku tai profesionalams. Buvo smalsu sužinoti, kaip dirba Šarūnas Bartas, kaip kuriami tie ypatingi filmai. Per pokalbius su pačiu režisieriumi ir jo kolegomis Lietuvoje bei Prancūzijoje norėjau pažinti, atskleisti šią paslaptingą kino asmenybę.”
– Gražina Baikštytė

Susitikime rugpjūčio 28 d., penktadienį, 17:30 val. Vilniuje, Lukiškių aikštėje įsikūrusioje vasaros skaitykloje #VilniusSkaito.

https://www.facebook.com/events/2736925669914147/