Naujiena

Kviečiame teikti informaciją žinyno „Lietuvos kinematografininkai“ (aut. Laimonas Tapinas) naujam leidimui

  • Lietuvos kinematografininkų sąjunga
  • 2016 02 01

Gerbiami kinematografininkų sąjungos gildijų nariai,

Pradedamas vykdyti Kinematografininkų sąjungos inicijuotas projektas – naujas, papildytas žinyno „Lietuvos kinematografininkai“ (aut. Laimonas Tapinas) leidimas. Pirmasis ir vienintelis žinynas buvo išleistas 1986 metais. Naujame leidime ketiname atnaujinti žinyne sukauptą informaciją apie Lietuvos kinematografininkų kūrybą ir papildyti leidinį naujais vardais, informacija apie jų kūrybą, susikaupusią per 3 dešimtmečius nuo pirmojo leidimo.

Prašome jūsų pateikti šiuos duomenis:

Pavardė, vardas, profesija (-jos).

Gimimo metai, mėnuo, diena.

Studijų baigimo metai, mokykla, įgyta specialybė.

Pagrindinės darbovietės (pagrindinėmis darbovietėmis laikomos to, kuriose profesionalas yra dirbęs ne mažiau kaip 3 metus).

Debiutinis darbas kine - metai, filmo pavadinimas. (Debiutinis – tai pirmas darbas kine po aukštosios arba profesinės kino mokyklos baigimo).

Filmografija.

Prašome nurodyti kelias svarbesnes (iki 10) publikacijas apie kūrybą (publikavimo laikas 1986 - 2016). Tai gali būti jūsų interviu, taip pat profesionalių kritikų recenzijos apie jūsų filmą ar filmą, kuriame dirbote; kūrybos apžvalga  etc.  Publikacijos duomenys – autorius, straipsnio pavadinimas, leidinys, metai, mėnuo, diena (jei nežinote taip smulkiai, nurodykite tuos duomenis, kuriuos tikrai žinote; sieksime tas publikacijas surasti ir pateikti informaciją apie jas leidinyje).

Informaciją renkame iki 2016 m. vasario 19 d. (imtinai).

Duomenis siųskite adresu - lks@kinosajunga.lt

 

Mieli kolegos, leidiniui išleisti turime nedaug laiko – labai prašome duomenis siųsti kuo tikslesnius ir kuo greičiau.

Projekto vadovas – Gytis Lukšas, redaktorė – Rasa Paukštytė.

 

Pagarbiai,

Lietuvos kinematografininkų sąjunga