Naujiena

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) kviečia teikti filmus konkursui „Ąžuolas 2016“

  • LAC
  • 2016 01 26

Lietuvos kino operatorių asociacija (LAC) kviečia teikti filmus konkursui „Ąžuolas 2016“. Apdovanojimai „Ąžuolas“ ir „Gilė“ skiriami už geriausią kino operatoriaus darbą ir geriausią jaunojo kino operatoriaus darbą lietuviškame kine 2015 metais. Konkurse gali dalyvauti lietuviški pilnametražiai bei trumpametražiai vaidybiniai ir dokumentiniai kino filmai, kurių oficiali premjera įvyko 2015 metais. Į „Gilės“ apdovanojimą gali pretenduoti studentų mokomieji ar baigiamieji darbai ir profesionalių kino operatorių pirmieji ir antrieji darbai.

Apdovanojimo tikslas – skatinti kino operatorių kūrybiškumą ir talentą, kelti šios vienos pagrindinių kino profesijų prestižą.

 

Konkursas vyksta dviem etapais. Pirmame etape penkių narių žiuri iš pateiktų filmų atrinks ir paskelbs tris „Ąžuolo“ bei „Gilės“ apdovanojimų nominantus. Antrajame – žiuri išrinks laureatus, kuriuos paskelbs apdovanojimų ceremonijoje gegužės 6 d.

Kviečiame teikti filmus „Ąžuolo“ bei „Gilės“ konkursui ir prašome iki 2016 m. kovo 10 d. pateikti paraišką. Paraišką teikia filmo prodiuseris. Priimamos tik elektroniniu būdu užpildytos paraiškos. Paraiškos formą ir filmų pateikimo sąlygas rasite prisijungę arba prisiregistravę lac.lt 

 

Kontaktai pasiteiravimui:

projektai@lac.lt