“Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” atidarys unikalų kino festivalį Ispanijoje

  • 2020 01 16

 

Režisieriaus A. Matelio naujausias filmas “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta” atrinktas į unikalaus kino ir muzikos festivalio Ispanijoje “Cinemascore” programą. Vasario mėnesį, filmas atidarys festivalio programą. Kartu su filmo rodymu, čia pirmąjį kartą gyvai skambės filmo muzikinis takelis, kurį atliks pats kompozitorius Alberto R. Lucendo.

 

“Cinemascore” - tai vienas unikaliausių kino festivalių europiniu mastu, kuomet kartu su vaizdiniu filmų rodymu, jų garso takeliai yra atliekami gyvai. Festivalis vyks jubiliejinį – 15-ąjį kartą – tad šiemet, specialiai progai paminėti, kviečiami filmai kartu su tikraisiais jų muzikos kompozitoriais, kurie juos patys atliks gyvai.

 

Šiemet laimė nusišypsojo tik keturiems filmams. Festivalio atidarymo filmu pasirinktas būtent Arūno Matelio “Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta”. Tarp kitų filmų atrinktas ir žymaus režisieriaus Rodrigo Sorogoyen naujausias filmas “Kandidatas”, vienas iš nominantų šių metų “Oskaruose”, laimėjęs 30 apdovanojimų, iš kurių net 7 pelnyti prizai prestižiniuose “Goya” apdovanojimuose.

 

 

Alberto Lucendo

 

Išskirtinis seansas vyks šių metų Vasario 6 dieną. Filmo kompozitorius Alberto R. Lucendo, atliksiantis muziką, “Sidabrinės gervės” apdovanojimuose 2018 m. apdovanotas geriausio kompozitoriaus prizu. A. Lucendo pasitelks skirtingus instrumentus ir muzikines technikas, sukurdamas naują savo paties muzikos takelio interpretaciją realiu metu.

 

Filmo režisierius A. Matelis džiaugėsi paskelbta žinia: “Tai viena fantastiškiausių naujienų. Filmo kompozitorius Alberto Lucendo specialiai atvyks iš Berlyno. Kai jau atrodė, kad filmo rodymai negali niekuo nustebinti – staiga, filmas atrinktas tarp kelių ir nerealių Oskarų nominantų. Tai nepaprastai intriguojanti žinia ir labai rizikingas seansas, nes muzika negalės nei vėluoti, nei atsilikti.”

 

                      Ištrauka iš filmo muzikinio takelio: https://youtu.be/M54bhms1E7w

 

 

Cinemascore