2021 lapkričio 18, Ketvirtadienis

Kvietimas teikti filmus Europos trumpametražių filmų festivalyje GoDebut 2021

Ženk žingsnį pirmyn kartu su kino festivaliu „GoDebut“!
Didžiausių svajonių įgyvendinimas prasideda nuo pirmo žingsnio, todėl raginame kino kūrėjus nebijoti ir savo kino profesionalo karjerą pradėti čia – Europos kino festivalyje – „GoDebut“. Gera pradžia, pusė darbo, ar ne?

Europos kino festivalis „GoDebut“ – tarptautinis kino forumas, pristatantis geriausius debiutuojančių visos Europos kino profesionalų, kino mokyklų absolventų darbus. Festivalio misija – sukurti platformą, kurioje debiutuojantys kūrėjai gali pristatyti savo filmus bei sėkmingai integruotis į kino industriją.

Šiemet festivalis savo svečius ir dalyvius kvies atvykti į Klaipėdą gruodžio 17–19  dienomis. Laukia trys dienos su trumpo metro filmais trijose konkursinėse programose: siekiant atkreipti dėmesį į aplinkosaugos problemas – konkursinė programa „Išdrįsk būti žalias”; įvairius žanrus savyje talpinanti Europos kino programa; ir dedikacija savos šalies kūrėjams – lietuviško kino konkursinė programa. Taip pat, dalyviams ir žiūrovams bus galimybė dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, susitikti su kino kūrėjais profesionalais bei patys smagiausi pokalbiai PROK’o klubo vakaruose.

Tad nieko nelauk ir savo kelią kine pradėk čia „GoDebut“ festivalyje!

Platforma filmas pateikti: https://bit.ly/gd-submission-2021
Teikimas lietuviško kino konkursui uždaromas lapkričio 20 d.

Kilus klausimams prašome kreiptis: info@godebutfest.lt
Sekite naujienas facebook paskyroje: https://www.facebook.com/godebut

Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.