2022 sausio 31, Pirmadienis

Mažųjų juoko ir garbių svečių kupinas vakaras – pristatytas lietuviškas nuotykių filmas vaikams „Lobis“

Mažųjų juoko ir garbių svečių kupinas vakaras – pristatytas lietuviškas nuotykių filmas vaikams „Lobis“
Pirmadienio vakarą kino centras „Forum Cinemas Vingis“ buvo pilnas vaikų juoko ir garbių svečių šurmulio. Iškilmingoje premjeroje vakaro svečiams pristatytas ilgai lauktas režisierės, scenarijaus autorės Agnės Marcinkevičiūtės nuotykių filmas vaikams – „Lobis“, rašoma „Garsų pasaulio įrašų“ pranešime žiniasklaidai.

Pasveikinti režisierę ir scenarijaus bendraautorę Renatą Šerelytę atvyko kviestinė publika – filmo kūrybinė grupė, aktoriai, režisieriai, prodiuseriai, kino kritikai ir daugybė mažųjų žiūrovų. Premjeroje pasirodė keturios pagrindinės filmo „Lobis“ žvaigždutės – jaunieji aktoriai: Jonas Šumskas, Patricia Volkova, Bernadeta Mikutatė ir Ainis Radkevičius. Šauniajai ketveriukei tai pirmieji vaidmenys didžiajame kine ir pirmas šventinis vakaras, kada jie drąsiai žengia raudonuoju kilimu. Premjeroje galima buvo pamatyti aktorius: Janiną Matekonytę, Vidą Petkevičių, Editą Užaitę, Neringą Varnelytę, Algirdą Dainavičių ir daug kitų garbių svečių.

„Labai norėtųsi, kad šis filmas paskatintų kuo daugiau filmo kūrėjų atsigręžti į vaikus, kurti vaikams skirtų filmų scenarijus ir bandyti juos įgyvendinti. Deja, buvo per ilgas laiko tarpas, užaugo nauja karta, kuri lietuviško filmo vaikams vaikystėje taip ir nepamatė, nors ir buvo keletas bandymų. Reikia tikėtis, kad ateityje vaikai išvys dar ne vieną vaikišką filmą“, – savo mintimis dalijosi filmo prodiuseris Arūnas Stoškus.

Nuotykių filmo, kuris būtų skirtas jaunam kino žiūrovui, lietuviško kino padangėje nebuvo bemaž penkiasdešimt metų. Smagi ir įtraukianti į tikrą nuotykių pasaulį istorija pasakos apie du geriausius draugus Austėją (Patricia Volkova) ir Martyną (Jonas Šumskas), kurie netikėtai atsidūrę pas senelius kaime susipažįsta su Augustu (Ainis Radkevičius) ir Ryte (Bernadeda Mikutaitė) – tikrais kaimo išdykėliais. Neilgai trukus ketveriukė tampa geriausiais draugais ir iškeliauja ieškoti saloje paslėpto lobio. Mažųjų padaužų kelyje laukia daugybė smagių išbandymų ir tikras fantazijų pasaulis, kuriame nėra neįmanomų dalykų.

Lietuvos žiūrovai filmą „Lobis“ galės pamatyti didžiuosiuose ekranuose nuo vasario 4 dienos.
Straipsnis: https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1602848/mazuju-juoko-ir-garbiu-sveciu-kupinas-vakaras-pristatytas-lietuviskas-nuotykiu-filmas-vaikams-lobis 

Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.