2021 gruodžio 30, Ketvirtadienis

Statulėlę iš LR Prezidento Gitano Nausėdos rankų atsiėmė kategorijoje „Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje“ nugalėjusi dokumentinio kino režisierė ir prodiuserė Giedrė Žickytė, sveikinimai režisierei!

Gruodžio 29 d. iškilmingos ceremonijos šv. Kotrynos bažnyčioje metu jau dešimtąjį kartą apdovanoti „Globalios Lietuvos apdovanojimų“ laureatai. Skulptoriaus Stasio Žirgulio statulėles atsiėmė nugalėtojai aštuoniose kategorijose, o tarp laureatų – ir nepriklausomą Lietuvą kūrę diasporos atstovai, ir šiandienos veržlią Lietuvą kuriantys verslininkai, visuomenininkai, vizionieriai.

Statulėlę iš LR Prezidento Gitano Nausėdos rankų atsiėmė kategorijoje „Lietuvos vardo garsinimas pasaulyje“ nugalėjusi dokumentinio kino režisierė ir prodiuserė Giedrė Žickytė. Jos sukurtas dokumentinis filmas „Šuolis“ („The Jump“) papasakojo Lietuvos rezistencijos istoriją taip meistriškai ir universaliai, kad prikaustė tarptautinių auditorijų dėmesį: filmas atrinktas ir parodytas daugiau kaip 40–tyje tarptautinių festivalių Amerikoje, Europoje, Azijoje, Australijoje. Jis laimėjo 7 tarptautinius apdovanojimus – tai yra labiausiai apdovanotas lietuviškas dokumentinis filmas.

Visą straipsnį skaityti: https://www.zmones.lt/naujiena/isdalinti-globalios-lietuvos-apdovanojimai-pagerbti-valstybei-nusipelne-pasaulio-lietuviai.9620c15a-68ce-11ec-bd3f-aa00003c90d0
Transliaciją "Globalios Lietuvos apdovanojimai" galite pamatyti: https://www.lrt.lt/.../globalios-lietuvos-apdovanojimai

Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.