2022 spalio 26, Trečiadienis

Trumpo metro filmo „Stiklo žmogus“ / The Glass Man“ pristatymas Lietuvos kinematografininkų sąjungoje 2022-10-29 14 val.

Filmo scenarijaus autorius ir režisierius Kęstutis Česnaitis, kino operatorius Vincas Kubilius.
Aktoriai: Šarūnas Puidokas (Stanislovas), Gabrielia Kuodytė (Stefanija), Lina Brazau (Medėja), Rokas Siaurusaitis (Paolas), Anažas (Orestas Streikus).

Menotyros mokslų dr. Stanislovas Kovalskis, rašydamas naują mokslinį darbą, nemato šalia savęs tekančio realaus gyvenimo. Jis atsipeikėja tik tuomet, kai jo žmona, geologijos mokslų dr. Stefanija, ištempusi jį iš namų, pavadintų „Mūsų amžiaus buveinė“, po ilgų klaidžiojimų miško keliais atskleidžia šiurpią tiesą. Jis sužino  apie dukros Medėjos neištikimybę savo vyrui Paolui, apie jos pagimdytą aklą ir luošą kūdikį, apie jos pabėgimą su meilužiu, kino scenaristu Anažu, kuris prieš porą metų filmavo dukros Medėjos ir agrarininko Paolo vestuves. Sukrėstas tokios žinios profesorius St. Kovalskis, prakeikęs dukrą Medėją ir kino scenaristą Anažą, grįžta į savo namus, kuriuose suranda iš pykčio verdantį žentą Paolą, norintį atkeršyti bėgliams. Paolas, kamantinėdamas profesorių St. Kovalskį, esą, kur slepiasi bėgliai,  išsityčioja iš jo mokslinio darbo tezių, paniekina jo estetinius ir moralinius principus. Po tokio žento psichologinio susidorojimo, kai jis išbėga su tikslu atkeršyti žmonai Medėjai ir jos meilužiui, profesorius St. Kovalskis nutaria sudeginti savo rankraščius ir net savo išpuoselėtus namus.

Nuotraukoje: (iš kairės) Kęstutis Česnaitis, Rokas Siaurusaitis, Orestas Streikus, Lina Brazau, Gabrielia Kuodytė, Šarūnas Puidokas

Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.