2022-12-15 18:00 – 2022-12-15 20:00

Kino klubas: dokumentinio filmo "Sugrįžę iš Niujorko" peržiūra

Renginio adresas: LKS kino salė, Vasario 16-osios g. 8, LT-01107 Vilnius
Posted by Kino sąjunga
Categories: LKS
Hits: 149
Gruodžio 15 dieną 18:00 val. Lietuvos kinematografininkų sąjungoje bus rodomas Ramunės Rakauskaitės ilgametražis dokumentinis filmas "Sugrįžę iš Niujorko".
Tai filmas apie du unikalius ir pripažintus menininkus, artimus draugus, kurių gyvenimą lemtingai pakeitė emigracija ir pažintis su Jonu Meku. Po daugelio metų, praleistų triukšmingame ir svaiginančiame Niujorke, bičiuliai savo noru sugrįžta gyventi į Lietuvą. Filmo premjera įvyko tarptautiniame "DocsValencia" kino festivalyje.
 
Trukmė: 62 minutės
 
Vieta: LKS kino salė, Vasario 16-osios g. 8, LT-01107 Vilnius, durų kodas 25
Renginys nemokamas
 
*****************
Kiekvieną ketvirtadienį 18 val. vyksiančiuose nemokamuose seansuose bus rodomi vertingiausi pastarųjų metų lietuviški vaidybiniai bei dokumentiniai filmai. "Kino klubo" renginiai tęsis iki pat gruodžio mėnesio. Šiais metais seriją papildys ir tarptautinio animacinių filmų festivalio "Tindirindis" programa. Žiūrovai kviečiami ne tik filmų peržiūroms, bet ir pokalbiams su jų kūrėjais - visuose seansuose dalyvaus ir patys filmų autoriai. Kino klubo renginiai yra atviri ir nemokami, jie vyksta Kinematografininkų sąjungoje, adresu: Vasario 16-osios g. 8; durų kodas 25. Organizacijos veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba bei Lietuvos kino centras. Plačiau apie filmus ir programą: https://kinosajunga.lt/naujienos/kinematografininku-sajunga-kviecia-ziureti-lietuviskus-filmus-ir-susitikti-su-ju-autoriais 
Organizacijos veiklą finansuoja
Kiti partneriai

Please publish modules in offcanvas position.